| Criissuu a întrebat:

Am o mare problema si sper sa ma ajutati. Un baiat mi-a sters din greseala pozele de pe aparatul foto.Am descarcat apoi programu PC Inspector File Recovery si le-am gasit dar cand dau sa le copiez pe desktop si deschid imaginea nu imi apare si imi zice asta: Windows Photo Viewer can't open this pictures because either Photo Viewer doesen't support this file format. or you don't have the latest updates to Photo Wiewer. Din cate am inteles a doua optiune zice ca trebuie sa am instalat Photo Wieweru dar eu il am.Deci ce pot sa fac? Plss help mee crying

4 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Eu zic ca nu folosesti un program de recuperare destul de bun. Eu mereu am folosit Recuva si am fost super multumit de el.
Iata de unde-l poti achizitiona, total gratuit: http://www.piriform.com/recuva

Mult succes!

| Criissuu explică (pentru Liviucu):

A mers si cu Recuva doar ca tot nu imi apar pozele si tot asa imi spune. Ce altceva pot sa mai fac?sad

| Liviucu a răspuns (pentru Criissuu):

Situatia ma cam depaseste pentru ca recuperarea se face de pe un card... Si nu am mai recuperat de pe un card de aparat foto ci doar de pe hard-uri si nici nu intampinam eroarea aia. straight face

| alexTT a răspuns:

Incearca sa iei programul asta de aici si vezi daca merge.

http://download.cnet.com/......21962.html