| Melinda1219 a întrebat:

Buna!
Help me!
Trebuie sa scriu niste diplome pentru scolari(clasa a4a)
Dati-mi si mie idei:de exemplu:"se acorda diploma pentru promptitudinea in raspunsuri"
Mai ziceti-mi si mie pentru ce sa le mai acord
va rooog:*
Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| ZuzZzulina a răspuns:

Se acorda elevei/elevului andreea ( de ex ) pentru concursul micul matematician ( de ex ) ( daca e de la un concurs mai scrii si asta ) : punctaj 94 puncte ( de ex ) ( dupa scrii invatatror Filip Beatrice ( de ex ) si semnezi ) pe primele puncte scrii numele copilului, pe urmatoarele puncte materia si pe ultimele punctajul obtinut la acel concurs. sper ca te-am ajutat happy happy happy

| Melinda1219 explică:

Pai nu pentru un concurs
Eu tin o lectie la mate, si la sfarsit vreau sa le dau diplome, si vreau sa le scriu diferit...