| Raduu4ever a întrebat:

Acum, de sfarsit de an, diriga ne-a dat niste diplome si trebuie sa scriem despre o persoana din clasa a VIII-a, iar eu am picat cu o fata care este desteapta, draguta, si are voce, dar eu nu stiu ce i-as putea scrie pe diploma! De ex: (Se acorda elevei... pentru cea mai...) iar aici nu prea am idee ce sa ii scriu, fiindca daca i-as scrie ca este cea mai frumoasa, toate fetele ar spune ceva de genu (adica?) si mno. Deci ce i-as putea scrie fara ca o fata sa comenteze?

3 răspunsuri:
| lolipipo a răspuns:

Ce-ar fi sa ii spui pentru fata cu cea mai buna voce si cu o minte de aur

| lolipipo a răspuns:

Atunci cum vrei sa ii zici. fata cea mai draguta de care imi place?!