| HepiBăluuns a întrebat:

I-am dat ignore la una din lista care e colega cu mine de la tara si vreau sa o bag iar.ma ajutati(in scopuri malefice:ca sa imi mai bat joc de ea laughing ca ce prostii mai scria.)Funda:*

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Intrii pe ID-ul tau, mai sus de avatar scrie "messenger", dai click pe "messenger" click pe "preferences", undeva in stanga scrie "ignore list", gasesti id-ul persoanei respective, dai click pe el, si accesezi remove. apesi apply, apoi ok, si adaugi persoana repectiva...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu baga omul in seama ca daca iti bati tu joc mai tarziu alta persoana isi va batea joc de tine.

| Nede a răspuns:

Pwei intra si uh la messenger sus pe bara la preferences si acolo in stanga in lista aia e ignore list si trebuie sa fie si id ei printre restul'. il notezi pe o foaie il stergi din ignore list si dupa ii dai add.bafta