| Pufosenie1428 a întrebat:

Iata intrebarea zilei: Ce planuri aveti voi pentru 2013?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Bună!
Să aduc îmbunătăţiri vieţii mele, să petrec mai mult timp cu familia, să preţuiesc ceea ce am.
Doamne-ajută şi la mulţi ani!

16 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Sa invat mai bine, sa devin mai buna la "socializarea" cu oamenii, deci sa-mi fac mai multi prieteni, si sa reusesc sa devin o persoana mai motivata.

| CristiB93 a răspuns:

Sper sa gasesc si eu o iubita serioasa chiar daca am incercat si anul trecut, nu prea am avut succees, poate doar cu neserioase, dar cine stie, poate 2013 va fi altfel, nu crezi?

| Pufosenie1428 explică (pentru CristiB93):

Posibil...succes! happy

| CristiB93 a răspuns (pentru Pufosenie1428):

Multumesc :p succes si tie, bye bye

| xXdoareuXx a răspuns:

Sa petrec mai mult timp cu familia...si sa dorm mai bine laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
N-am nici un plan, nici pentru saptamana viitoare. Cred ca facandu-ti planuri ratezi multe sanse care apar pe drum, si care, poate ti-ar aduce un castig mai mare decat destinatia aleasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, sa petrec cu familia si sa il fac mai bun ca 2012happy

| xFakeSmilex a răspuns:

Sa fac tot ce nu am avut timp in anul ce tocmai a trecut.
Si sa am mai multe vacante!

| adinaiuliana a răspuns:

Sa petrec timp cu familia

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Sa ma schimb pe mine in primul rand.

| Pufosenie1428 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre, un an nou plin de bucurii, impliniri si succes in planurile voastre pentru 2013!