| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Ieri am fost in mega image si era o melodie din care am reținut ceva de genul. "All I want for Christmas, is you!" Care era melodia? Stiu ce e foarte populară.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună melodia o cîntă Mariah Carey si a fost lansată in 1994 de postul nemțesc de televiziune Viva. De căciun in 94.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Păi chiar aşa se numeşte melodia, "All I Want For Christmas Is You" şi este cântată de Mariah Carey. O poţi găsi pe Youtube dacă doreşti să o asculţi.

Numai bine!