| Mariiiiaa a întrebat:

Ieri la mine la scoala a fost organizat un mini-halloween cu ajutorul profi mele de engleza.adica o americana.
Am luat premiul 1 pentru cel mai reusit si frumos costum. Dar pe 25 noiembirie organizeaza profa de fizica un carnaval, si la asta nu mai stiu in ce sa ma imbrac. daca ma imbrac la fel ca ieri lumea o sa spuna ca nu mai e la moda ael costum, asa ca am nevoie de cateva idei.
Multumesc Anticipat!
FUNDA!

4 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Precizeaza si costumul purtat ieri te rog...

| Mariiiiaa explică:

Zombiebig grin

| Gabrielaaaa a răspuns:

Poti sa fi un iepuras, o pisicuta sau o vrajitoare, mai poti miza pe anii' 80 si sa iti pui o peruca alba,sau intr-un costum de ''marinar'',costum de ''pilot''de curse,kit peruca Punk & urechi de pisicuta,costum spaniol,costum de craciunita,costum de soricel nazdravan,costum de vampirita,o majoreta cu peruca rosie,etc; costum de asistenta,costum de carnaval cu masca; costum de indianca, de fata''cowboy'', costum de hangita si multe altele.Te mai poti uita si pe situl acesta in care iti spune si ce ai nevoie pentru a confectiona costumul dorit:
http://www.jokeshop.ro/......tique.html Sper ca te-am ajutat!

| bluehidra322 a răspuns:

Eu am luat premiul 1 pentru ca am venit imbracata ca majoreta si cu un baiat care-i fotbalist de manalaughing ceilalti au mai fost imbracati in :doctorita,doctor,vulpe,pui,vrajitoare,ingeri, fantome, tocilari, d-astea, si premiul 2 a fost luat de "Sarah Tocilara!" deci laughing))))))