| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Imi da-ti si mie exemple de telefoane cu tastatura qwerty? Daca se poate Samsung sau Nokia.Dar sa nu fie scumpe.

6 răspunsuri:
| Leutzbv a răspuns:

Tastatura qwerty poate fi si la tel touch screen. Eu am avut Samsung 5620 monte, un 5230 de la Samsung, acum am galaxy s plus...Am avut Nokia C3 si un 5310 tot touchscreen...happy

| BulinutzaMov_6486 explică (pentru Leutzbv):

Multumesc dar eu nu mai vreau cu touchscreen.Telefonul meu este cu touchscreen si a inceput sa o i-a razna si il am de 2 ani.

| Leutzbv a răspuns (pentru BulinutzaMov_6486):

Ok...atunci de ce nu iti iei BlackBerry?

| BulinutzaMov_6486 explică (pentru Leutzbv):

Nu imi place adica este ca celelalte numai ca are un buton la mijloc cu senzori.Nu mi se pare mare chestie.

| Leutzbv a răspuns (pentru BulinutzaMov_6486):

Imi pare rau atunci, dar nu te prea pot ajuta. In schimb ai putea sa mergi prin magazine si sa intrebi, deoarece preturile difera destul de mult intre magazine...

| BulinutzaMov_6486 explică (pentru Leutzbv):

Si in plus nu vreau sa fie foarte scump.