| anonim_4396 a întrebat:

Buna` imi dati si mie ceva idei pentru un about me la hi5?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa scrii ce iti place si ce nu iti place si dupa sa scrii calitatile si defectele[daca nu le cunosti prea bine uita'te la caracterizarea zodiei tale].

3 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Eu nu prea ma pricep la asa ceva dar banuiesc ca ai putea scrie ceva date personale(nume, varsta, ocupatie-probabil elev, data nasterii), mai apoi pasiunile tale si ceea ce iti place tie sa faci in timpul liber, preferintele tale in materie de carti(nu prea conteaza asta pe site-ul acela), muzica, filme...
Cam atat imi trece prin minte. Numai bine.

| rebela a răspuns:

Poti sa-ti spui o melodie sau un videoclip care te reprezinta pe tine eu asa am ar fi frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea ascrie asa :buna sunt ...am, apoi eu sunt tipa care.