| Cryssu17 a întrebat:

Buna ` imi doresc foarte mult Sims 3 Late Night si n`as vrea sa-l cumpar. totusi nu prea gasesc site-uri de unde il pot copia complet. fara sa`mi ceara alte porcarii. parole licente si alte alea. Va rog foarte mult ajutati`ma care aveti The Sims 3 Late Night. De unde l`ati luat?

Si de cumparat. am auzit ca e vreo 3 milioane. nu prea imi comvine sa dau asa multi bani. Help me please :X

2 răspunsuri:
| Viatatrista a răspuns:

Buna...si eu imi doresc sims 3 late night si am sa-l cumpar, uite siteul de unde il poti comanda...nu e scump, uite:http://www.gamesline.ro/simulation/the-sims-3-late-night-pc.html Funda?:)

| bika2000 a răspuns:

Uite daca vrei raspuns mai complet asculta:
Instalezi Utoren si de acolo te descurgi vezi ca o sa ai troieni in calculator, dar daca-l vrei se pot baga in carantina troieniiwinking