| ElenaVodrea1 a întrebat:

Îmi poate spune cineva de ce nu îmi mai arata conversațiile vechi de pe Facebook și cum le-aș putea recupera? Pur și simplu, la un moment dat, mi se întrerup efectiv, deși știu că mai aveam conversații care nu mai apar. Dau funda celui mai folositor răspuns! :*

Răspuns Câştigător
| Lands0fMancunia a răspuns:

Da clear cache/cookies si intra din nou, asta daca ai probleme pe PC. Ai incercat sa intri de pe alte device-uri? Te poti uita si prin setari, nu stiu exact daca sunt setari mesaje.

1 răspuns:
| ElenaVodrea1 explică:

Nu prea știu, e ciudat. Îmi apar conversații până la o anumita dată, deși aveam conversații salvate de prin 2012 happy Iar dacă intru la "Persoane Active" și dau pe o persoana cu, care am vorbit, îmi apare conversația. Nu știu cum sa explic. Oricum, mersi frumos, o sa încerc recomandările tale :*