| florida33 a întrebat:

Imi poate zice cineva dupa cat timp de la depunerea dosarului iti da diploma de bac inapoi? si cum te poti inscrie la 2 facultati?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

La prima facultate te duci cu dilpoma, la a doua cu adeverinta pe care ti se va specifica de catre secretariatul primei facultati ca diploma e depusa la ei. Dupa admitere, diploma va ramane la facultatea unde studiezi.Se inapoiaza la cerere sau la absolvirea facultatii.