| pisytau a întrebat:

la ce facultati te poti inscrie fara diploma de bac si in ce judet? astept raspunsurile voastre, va multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Au fost anul acesta cateva scoli post liceale care inscriau candidati fara diploma de bac si o singura universitate privata "Apollonia " --- ceea ce nu inseamna ca vor fi si in anul urmator! Ceea ce ai auzit tu se refera doar la un proiect legislativ al madamei psd-iste Andronescu http://www.dcnews.ro/......-fara-bac/

| sbboy a răspuns:

Nu cred ca exista.In orice caz dai examen.