| CookieMonster_3443 a întrebat:

Imi puteti da niste nume fantastice pentru elfi gen : Gyril, Rennyl
Pentru zane gen : GOSSAMER MOONGLITTER
Pentru Sirene gen : GREEN COASTAL FISH
Pentru mediumuri gen : Chloe
Va multumesc si va raman profund indatorata.

2 răspunsuri:
| Catecrs a răspuns:

Chloe Saunders cred ca de acolo ai luat-o. Elfi:Caleb Zane:Elite Sunlight Dark Wizard Sirene:Rok Mermaid Mareea Strike Med.:Zorina,Zeena,Will,Cornelia,Bloom, Tecna, Muze etc. Fundăă?

| StefanCris a răspuns:

Oh my dear, am jucat mult jocuri fantastice sper sa te inspire cateva nume de elf ca : Quendi,Nimir,Valahor,Valinor, Akar, Sauron, Kalyda, Nimira. I hope that this will help you. Good luck!