| Aviley a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi despre cum sa slabesc? Nu prea as vrea diete din-alea complicate. Nu sunt grasa, dar vreau sa ma mentin. Si daca veti raspunde sa fac mai multe exercitii, nu pot pentru ca mai toata ziua sunt super ocupata. Abia am timp sa dorm. Deci ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai bun sport din lume este
1 mersul pe jos
2 alergarea
astea le facem de milioane de ani,tot regnul animal le face
regimul alimentar
bogat in proteine, vitamine, slab in carbohidrati, grasime etc
eu isi dau un program daca vrei de slabit tot cu nutritie, calendar, gratis doar sa vrei si eu il fac acasa

| Wøodenpints a răspuns:

Mănânci mai puțin și faci mișcare. Ce-i atât de greu.
Vezi cât mănânci în fiecare zi și îți pui mai puțin. După care alergi cel puțin o oră.

Dacă e prea greu pentru tine, meriți să fii un sac inutil de untură.

| HardCore7750 a răspuns:

Alearga cat mai mult, sportul este sanatos, si nu e complicat