| Chiciuc_Catalina_1994 a întrebat:

Imi puteti spune cum sami prind parul la scoala?
M-am saturat sa-l las desprins.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Coada impletita sau coada normala, sau poate prins cu clestele.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Diverse cozi: intr-o parte, coada ridicata sus de tot, impletita, spic, coada de peste; bentita; bentita facuta din par adica dintr-o parte in cealalta; in plus, fa-ti niste bucle dragutehappy

| Kasia a răspuns:

Intr-un coc.messy sau finisat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui cratima "sa-mi"...

| crazydeea a răspuns:

Da pai depindesi cati ani ai! adica daca ai sub 10 ani il poti prinde in codite daca ai peste si il ai lung il poti impleti, sa iti faci coada de peste sau sa ti.l prinzi simplu in coada, in stil clasic. nu te chinui mult sa il prinzi si arata si bine!

| MaliRaisa a răspuns:

Intr-o coada simpla, diferite impletituri....cauta pe youtube tipuri de cuafuri/impletituri.