| DelyDely a întrebat:

Imi puteti spune va rog din ce cauza nu imi apare iconita cu telefonul cand nu mai sunt conectata pe facebook la chat de pe telefon? Cand sunt conectata apare bulina verde, iar cand ies dispare si nu apare telefonul. Multumes frumos!

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E ceva de la aplicatia de pe telefon. Ea trebuia sa transmita astfel de detalii, precum faptul ca esti conectata de pe un device mobil, sa ai localizarea gps activa etc. Incearca sa o resetezi sau sa o reinstalezi de pe net.

| DelyDely explică (pentru antimulte):

Am dezinstalat fb l-am instalant din nou...dar tot degeaba! Si culmea daca intru de pe un alt cont arata telefonul laughing