| costinamirela a întrebat:

Buna,am un telefon Nokia c3 01 si cand intru pe facebook cu el nu imi arata ca sunt conectata cu telefonul imi arata doar bulina verde. De ce? si ce ttrebuie sa fac sa imi arate in dreapta ca sunt pe telefon?

1 răspuns:
| FluffyBrownCat a răspuns:

Nu stiu si mie imi apare asa cand intru de pe telefon am un Lg si ii apare pe chat celui cu care vorbesti ca este trimis de pe mobil. Cred ca apare doar de pe aplicatia facebook pentru android in dreapta mobilul acela micbig grin