| b3b3mykk a întrebat:

imi spune si mie cineva un telefon care sa aiba 3G/3G+ (sa mearga wap-ul repede pe el) si daca se poate cu touchscreen si sau cu tastatura qwerty?(gen LG ku990) care stieee:* astept raspuns

2 răspunsuri:
| Zoinx a răspuns:

IPhone 3G, iPhone3GS

| Steefann a răspuns:

Alegerea ta este ok. L-am avut si eu pana cand mi-a fost furat. Vreau sa te avertizez in privinta modelului LG KU990I(i). Acest telefon este un fel de copie modelului LG KU990.Modelul KU990I nu vine insotit decat de incarcator si un manual pe cand KU990 vine cu toate accesoriile.De ce spun ca este un fel de copie? Spun ca este un fel de copie pentru ca KU990I NU DISPUNE DE LENTILE Schneider-Kreuznach, pe cand modelul ales de tine este perfect, face niste fotografii excelente iar autonomia bateriei este buna daca il folosesti in regim mediu. Sper ca ti-am fost de ajutor. Ti-am dat aceste sfaturi pentru ca am avut acest telefon.SUCCESSSSS!