| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti va rog in ce zona este strada masinistilor, in Cluj- Napoca? In ce cartier? Va rog sa imi spuneti cat mai repede! URGENTA!

Răspuns Câştigător
| geotechnical a răspuns:

Strada masinistilor (ii strada actuala Romulus Vuia) din spatele stadionului CFR-Cluj, in catierul Gruia

4 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Se afla in cartierul Gruia, langa complex Otelarilor

| farcasgiulia a răspuns:

Multumesc mult! Sunteti foarte draguti.

| geotechnical a răspuns (pentru farcasgiulia):

Ajut atat timp cat pot happy cu ce stiu si este de folos big grin

| adimmaa12679 a răspuns:

Buna Ziua, Raspusnul este corect: Se afla in cartierul Gruia, langa complex Otelarilor, iar pentru viitoare intrebari legate de locatiile din orasul Cluj va poate sta la dispozitie pagina web: https://harta-romaniei.org/harta-cluj.html