| Mary0Hellen a întrebat:

Imi zice si mie cineva cum pot sa fac sa creasca Talking about this pe facebook la o pagina? big grin
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| sweety9girl a răspuns:

Trebuie sa postezi mult si sa iti comenteze lumea la poze sau sa dea like. Bafta cu pagina happy

2 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Pune link-ul paginii tale in mesajele unor prieteni de-ai tai cu comentariul "likepuppy dog eyes am nevoie sa creasca da mai departe". eu asa am facut cu pagina mea si sincera sa fiu am fost si eu mirata cand au inceput sa creasca cu like-urile