| Emma2804 a întrebat:

imi ziceti va rog cum pot downloada messengerul pe telefon? Sau alta aplicatie asemanatoarehappy
Multumesc!

Funda + vot!happy

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Www.zedge.net site pentru mobile.tot ce vrei:P

| KHABUL a răspuns:

Pai daca iti merge google pe mobil scrie yahoo messenger online si gata sau daca il vrei neaparat pe mobil(salvat in mobil) scrie pe un pc pe google download yahoo messenger for you mobile si ti-l pui cu cablul de date SAU scrii pe google pe MOBIL repet MOBIL download messenger for you mobile si gata depinde de vrei.bye.

| FesCuDungi a răspuns:

Http://shmessenger.org este foarte usor de utilizat! il folosesc in fiecare zi! te arata ca de pe pc, poti da buzz, sa schimbi avatarul, sa trimiti poze prietenilor(dar nu poti primi!)