| Biby a întrebat:

In legatura cu contul asta:http://www.TPU.ro/utilizator/bvmo
Eu sunt.:)) Stiu ca pare ciudat, dar mi-am mai facut inca un cont in care sa o pacalesc pe LadyJ ca sunt fana Biberon si sa-i aflu varsta, date personale etc., iar apoi sa le postez pe contul asta. Dar nu a mers. Sper sa nu va suparati pe mine. Oricum, o sa sterg contul acum.
Nu este o intrebare, doar un anunt.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai merita să fii suspendat pe perioadă nedeterminată având mai mult de un cont pe site!
Fiecare are idolii lui, nu văd ce treabă aveți voi mereu!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Nu trebuie să îți ceri scuze, ci să fii corect cu tine și așa vei avea și respectul celorlați.
Șterge contul cât mai urgent!
O noapte senină.
Pa, pa.

| Biby explică:

Pentru ca nu a raspuns prin mesaj privat.
@Legiuitoarea,
Imi pare foarte rau pentru ce am facut. Sper sa ma puteti ierta vreodata.Cred ca nici nu am gandit cand am facut contul ala, poate ca imi era putin somn(era 4:30)O sa incerc sa-l sterg cat mai repede.

| JustMelavJustMe a răspuns:

E si asta o ideeNu ma supar(eu, personal) desi cred ca e un pik...hmmmthinking nepoliticos...ca sa zic asa.Da' de ce nu a functionat?:S

| JustMelavJustMe a răspuns:

Aha