| MadalinaMAdA000000000 a întrebat:

In luna Iunie am depus dosarul pentru înscriere la liceul Decebal la frecventa redusa, clasa a9-a. Am dus toate actele mai puțin adeverința de la medicul de familie. Eu sunt din alt județ și acolo am și medicul de familie. Nu am putut sa merg sa iau adeverința și am cam renunțat la ideea de a continua studiile. Eu locuiesc in București și lucrez de care nu am putut. Am văzut pe lista de admiși ca sunt și eu înscrisă chiar dacă nu am dus adeverința. Trebuie sa o duc neaparat?

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Chiar daca acestia nu au observat lipsa ei, trebuie sa o duci pana nu iti ramane dosarul incomplet.Nu uita sa ai si diploma de bac originală ca sa o depui la dosar. Daca intri, du-te ca este buna facultatea, vei avea un serviciu mai bun si vei fi mai bine vazut.

| MadalinaMAdA000000000 explică (pentru FoxyM):

Nu la facultate. La liceu clasa a 9-a