| qpDeDeqpXD a întrebat:

In vara verisorul meu are nunta si m-a pus domnisoara de onorea... Am acceptat.Dar acum intrebarea este > Ce trebuie sa faca o domnisoara de onoare? <
Si cum trebuie sa ma imbrac. Trebuie sa fiu imbracata mai special?...
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ƨirenia a răspuns:

Eu n-am facut mare lucru cand am fost. Am tinut oglinda in fata miresei cand i s-a pus voalul (parca thinking ) apoi a trebuit sa tin lumanarea aia mare. Si da...trebuie sa te imbraci elegant, meh

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Domnisoara de onoare trebuie sa fie foarte frumos si elegant imbracata, trebuie sa stea in preajma miresei si sa dea un dar pe masura.

| Awesom a răspuns:

Tu trebuie sa ajuti mireasa pe acolo si apoi sa prinzi buchetul.

| qpDeDeqpXD explică (pentru Awesom):

Ehh. Asta pot face la ori ce nunta. laughing