| anonim_4396 a întrebat:

incerc sa caut niste statusuri pentru fete adica mai smechere, dar nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| micaella a răspuns:

Te iubesc in stil fitos...
pe sistem periculos...tonguebig grin

uita-te si tu... n-are lumea ce sa faca sa imi citeasca status...laughing

sunte-ti in reteaua MESSENGER. Abonatul deranjat ti-a dat ign.Va rugam nu mai reveniti!

Du-te lent si vin-o tare pentru mine n-ai valoare!big grin

Ce-ai? Ce-am? Ceai? A, da, o cana!laughing

fundita?kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia te uita, ce zice "gugalu`" cand il intreb de "statusuri smechere pentru fete" : http://kosmin.net/diverse/statusuri-smechere-pentru-fete.html. Asta puteai sa faci si tu:)), da` de ce trebuie` sa fie smecher un status:-?

P. S:Am scris pe google in speranta ca nu v-a gasi nimic, da` se pare ca exista si d`astea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Daca vrei status-uri da-mi add la id anna.marya15.si iti trimit euwinking. si care msi Aveti status-uri vreau si eu. v-am :*

| unqbogdan a răspuns:

E greu sa cauti pe google, ah? :P uite aici cateva: http://statusuri.jmechera.net/statusuri-pentru-fete.html