| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

happy intrebare adresata mai mult barbatilor, dar pot raspunde si fetele. Ce inseamna pentru voi a fi o femeie/fata frumoasa?

60 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Fund mare, si fata atractiva. De ce sa ne mintim?

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Si sanii man

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Fiecare cu preferintele lui. happy

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Man fara sanii aia nu se poate numi fata

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma intereseaza sanii, din moment ce orice fata are macar cupa A.

Cand ea este in genunchi oricum nu ii pot vedea bustul, so I better have a nice looking butt and face to look at.

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Da si eu spun la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E cumva Selena Gomez pe acolo? SA fim seriosi, daca si aia e frumoasa...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man daca nu te atrage deloc vezi de sexualitatea ta https://gochirpy.files.wordpress.com/2015/02/untitled-22.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing Nu trebuie sa vad eu nimic. MI se face doar scarba cand o vad stiind ca a fost cu pateticul ala de biber. Putea ea sa fie si miss univers ca tot la fel as simti.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti hetrosexual? cum sasi fie scarba de o fata frumoasa in fine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ultima oara cand am verificat, cam asta eram. Cum sa iti fie scarba de o fata "frumoasa"? Vrei sa zici ca toate pitipoancele cu bot de rata si ipone 12 roz sunt frumoase doar ca arata cat de cat bine? Chiar nu conteaza sotto cum este deloc? Ai ai ai.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule atractia e involuntara, daca nu te atrag fetele nu poti fi hetrosexual, poate esti gay sau asexual, cand creierul unui barbat vede o fata dezbracata frumoasa penisul i intra in erectie, daca nu te atrage deloc inseamna ca nu esti hetrosexual, sa numi spui ca alea inteligente te baga in erectie find urate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

TU o dai din lac in put nu gluma rolling on the floor. Eu vorbesc de una, tu de alta. Sa o lasam asa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbeam de faptul ca atractia e involuntara indiferent de ce comportament are aia, nu vad nimic de ras, maturizeazate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am facut.o de la 15 ani fata de altii care stau cu parintii in casa la 27 de ani prietenas. Atractia este intr.adevar involuntara dar nu imi trebuie mai mult de 2 secunde sa imi amintesc tot despre acea persoana si sa devina foarte neatractiva in ochii mei, indiferent de cum arata. Tu care gandesti doar cu ce ai in pantaloni este evident ca nu stii ce inseamna asta, maturule.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tu preferi doar fete urate ok, fiecare prefera ce vrea, de asta saliveaza multi barbati dupa fete frumoase ca au un suflet frumos, prima impresie este aspectul fizic nu personalitatea, inteligenta, nu poti gandi cu penisul doar cu creierul poti gandi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Presupuneri peste presupuneri. Nu te/ai schimbat deloc in toti anii astia laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule ti-am dat eu replica cumva? fata a intrebat ce fete va plac si eu i-am dat poze punct
fiecare alege ce vrea, nu pot fi ipocrit, fals, mincinos, nu o sa ma scimb niciodata

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Daca are standarde de frumusete mai ridicate, sau nu ii place ce iti place tie hop e gay sau asexual. Buna gandire pentru 27 de ani, ce sa mai zic?winking

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

In primul rand ai citit ce ai vrut tu, el mi-a dat replica ca cei nu-i place lui nu este frumos, eu n-am spus ca este gay, asexual, citeste ca am scris in lb romana atent

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Unde vezi tu ca eu am scris ca e gay sau asexual daca nu-i place ce plac eu? daca nu te atrag fetele nu poti fi hetrosexual, poate esti gay sau asexual

pai si nu e asa daca nu te atrag fete ce esti? eu n-am scris daca nu te atrage selena gomez esti gay, asexual, nici macar n-am pomenit de ea, fiecare cu preferintele lui

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Consider ca vorbesc "lb romana" mai corect decat tine. I-ai spus ca probabil e gay sau asexual. Pe ce baza? Pe baza ca idealul lui de frumusete nu se aseamana cu al tau si ca pe el nu-l atrage ce te atrage pe tine. Poate tu ar trebui sa te uiti mai atent la raspunsurile lui Emptybook. A spus clar de "pitipoancele cu bot de rata si iphone roz" si tu, asa cum a spus si el, ai sarit din lac in put si l-ai atacat. Cred ca pentru varsta ta nu esti foarte matur, din moment ce pe tine te atrage o fata doar din punct de vedere fizic. Nu cred ca te gandesti sa iti intemeiezi o familie cu una care, "man, are fund si sani" ca de, de frumoasa e frumoasa, de destepta... e frumoasawinking
Dar ce sa ceri, mai sunt si baieti de astia, degeaba incerc sa iti explic ca tu o vei tine pe a ta si oricum nu vei intelege ce vreau eu sa spun. "Cailor cu ochelari" nu le poti spune ca e un drum la dreapta din moment ce ei vad doar in fata.

| Random123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Subscriu! happy

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Unde i-am spus eu asa ceva? daca nu te atrag fetele nu poti fi hetrosexual, poate esti gay sau asexual, cand creierul unui barbat vede o fata dezbracata frumoasa penisul i intra in erectie, daca nu te atrage deloc inseamna ca nu esti hetrosexual, sa numi spui ca alea inteligente te baga in erectie find urate

deci unde i-am scris eu ca daca nu-i place de selenza gomez e gay sau asexual? omule tu ai chef sa ma contrazici tu crezi ca eu am timp de pierdut aiurea?

Cred ca pentru varsta ta nu esti foarte matur, din moment ce pe tine te atrage o fata doar din punct de vedere fizic.

zi-mi si mie un singur barbat care e atras de altceva si nu de fizic unul singur?, cica sunt imatur ca sunt atras fizic de cineva, sunt curios de asta hai sa stiu ce va atrage pe voi barbati la fete daca nu fizicul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Random123456):

Eh, rar dar se mai intampla sa fie si cineva de acord cu mine laughing

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Ok, ca sa iti spun pe scurt ce a vrut sa spuna si Emptybook, pe limbajul tau, poate intelegi. Vezi o fata frumoasa si penisul tau intra in erectie, asa cum tu sustii, iar in momentul in care deschide gura, iti moare **** de mirare ce proasta e. happy Inteles?
Tu daca stai cu o fata numai pentru ca e frumoasa si ca sa iti "intre pensiul in erectie" cand o vezi, apai esti un caz pierdut.
Daca nu ai avea "timp de pierdut aiurea" nu ai mai fi pe TPU, aparent nu ai ce face de esti aiciwinking Asa ca termina cu aburerile si sa pari interesant, ca am vazut asta din multe raspunsuri ale tale, cum vrei sa pari inteligent, dar ce urmaresti tu, "man", sunt sanii si fundul. O fata poate fi frumoasa prin modul in care vorbeste, prin modul in care este. In momentul in care cunosti o fata si ajungi sa te indragostesti de ea o sa iti para cea mai frumoasa din lume. Dar cum zicea, degeaba incerc sa iti explic deoarece nu cred ca ai avut vreo relatie asa serioasa ca sa stii din moment ce tu cred ca ai stat numai cu "puicute" care spuneau ca 1+1=11 doar ca sa iti "intre penisul in erectie happy Idealul tau de frumusete consta in fizic si atat. Mai bine ti-ai lua o papusa conflabila, macar acelea nu vorbesc ca sa isi dovedeasca prostia.
Asa ca mai bine tine-ti gura inchisa in privinta mea si am terminat subiectul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Team facut eu gay sau asexual man?

| RAY a răspuns:

Nu credeam ca barbati sunt atat de ipocriti, dar vad ca sunt cica conteaza sufletul, inteligenta da saliveaza dupa toate alea frumoase

| Drimmero a răspuns:

O femeie frumoasa este una care arata bine intr-un mod cat mai natural, care are un zambet frumos,, o carisma aparte si te face sa te indragostesti de ea iremediabil...

| mentholinks a răspuns:

A avea un chip decent si senin.

| Clorox a răspuns:

Sa stii sa gandesti, sa fii independenta cand este nevoie si atractiva, nu am nevoie de cine stie ce frumusete, doar putin acolo.
Cel mai mult ma intereseaza gandirea pe care ar avea-o!

| ShaOfHatred a răspuns:

Ca mine :3

| Samariteanul a răspuns:

Frumoasa si pe dinauntru si pe dinafara.Sa arate dragut, sa se poarte dragut.

| denisTiky a răspuns:

Pai daca seamana cu Melisa Asli Pamuk asta inseamna ca e BOMBA fata. Da, cam asa cum arata Melisa Asli Pamuk (joaca in filmula ala... Dragoste infinita de pe Kanal D) ar trebui sa arate si o fata frumoasa. Sper ca te-am ajutat (;

| Mariaaaavev a răspuns:

Frumusetea la unii baieti se limiteaza doar la un chip frumos. Sa nu fii tu sigura ca toti cei care au comentat aici se uita la suflet. Multi la inceput se uita la chip. Asculta-ma ce-ti zic..nu te mai gandi la faptul ca baietii se uita la sufletul tau. Pana sa ajunga la el se uita la fata laughing) Asa sunt toti. Cei care spun ca se uita mai intai la suflet, ori sunt calugari, ori mint( am zis de calugari deoarece invat intr-un mediu religios. Fac seminar de 4 ani si stiu prea bine cum sta treaba. Si pe noi ne invata sa vedem dincolo de aspect, dar nu poti sa te uiti in sufletul unui om fara ca macar sa-l veziwinking Sper ca te-am ajutat. E cam dur raspunsul, dar macar e sincer.

| RAY a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Bravo Bianca, felicitarile mele esti o fata sincera, asa e si eu confirm asta

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Multumesc si chiar apreciez ca cineva e sincer si recunoaste asta. Nu prea dai de oameni sinceri. cica sufletul conteza laughing Conteza si ala dar doar pentru o relatie serioasa sau o casatorie. Nu-ti trebuie un suflet bun pentru o noaptewinkingIntelegi tu laughing

| RAY a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Te admir pentru sinceritatea ta sincer

| RAY a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Da,dar vezi cati barbati, baieti ipocriti is pe aici ca cica sufletul, inteligenta conteaza, de parca pe strada ei intorc capul ca le-a vazut sufletul, inteligenta lor banuiesc folosind raze x

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Vaaai,ca bine spui!

| RAY a răspuns (pentru Mariaaaavev):

N-am cuvinte sincer, cand se stie ca barbati sunt atat de mari iubitori de a vedea imagini sexuale azi aflu ca ei de fapt vede sufletul, inteligenta din ele, sigur alea din filmele pentru adulti sunt foarte culte, inteligente au o personalitate de ingeras mai ceva ca o calugarita

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Multumesc happy

| Mariaaaavev a răspuns (pentru RAY):

Nu ai ce sa le faci happyMna, au un suflet de aur laughing

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Omule, eu nu vorbeam numai de ce vezi pe strada. Da, admiri si atat. Dar vad ca tu te referi numai la imagine ca de, tu nu vorbesti cu o fata, treci direct la actiune si ii spui sa taca ca sa nu ti se blegeasca. Ce sa mai, nu mai am cuvinte.

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Foarte multe afirmati imature, irationale, ilogice, multe minciuni, multa ipocrizie din partea ta, in fapt nici macar 1% din ce ai scris nu e ceea ce am afirmat eu plus ca ma si ataci ca eu n-am ce cauta aici dai dovada de lipsa de bun simt, cultura, educatie, de cei 7 anii de acasa,intr-o conversatie nu jignesti,nu minti,nu faci false afirmati, nu isi ataci omul in mod direct, invata cum sa te comporti apoi mai discutam, unde am scris eu ceva de fund, sanii si daca urmaresc eu ceva, plus cu afirmatia vrei sa pari inteligent unde am scris eu asa ceva, fi calm numai te enerva asa

| RAY a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Corect maria asa e

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Daca tot miai citit raspunsurile ai fi aflat ca si eu spun ca personalitatea unei fete conteaza,eu am afirmat ca prima impresie este aspectul fizic,primul contact este aspectul fizic ca raspuns creierul elibereaza serotina,dopamina in creier care da placere, apoi dupa ce placem fata aia intervine ratiunea care reprima dorinta sexuala o inhiba, inteligenta, personalitatea nu elibereaza dopamina in creier asa ca adio iubire, atractie fizica, in lipsa atractiei fizice nu apare iubirea, sa nu imi spui ca iubirea nu conteaza intr-o relatie

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt nervoasa deloc, stai linistit, nu, mi consum neuronii degeaba. Acum nu incerca sa pari un sfant, tu ai inceput prin a ataca alt utilizator, prin al numi gay si asexual doar pentru ca are alte opiniiwinking Ah si. nu te supara dar suferi de pierderi de memorie? Citeste-ti raspunsurile de pe pagina anterioara.
Si tu invata limba romana corect si apoi mai vorbim, daca tot ai chef de replici de genul happy

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Tu nu intelegi ca nu l-am numit gay sau asexual pentru ca nu-i place de selena gomez, de ce nu mi-ai spus ca esti fata? numi pierdeam aiurea timpul cu tine, credeam ca esti baiat, eu am scris ca daca nu il atrag fetele e asexual sau gay nu daca nu-i place de ce imi place mie, daca nu il atrage fetele ce e inteligento? Nu sunt nervoasa deloc, stai linistit, nu, mi consum neuronii degeaba, si tu vorbesti de gramatica virgule fara nr intr-o propozitie

| Random123456 a răspuns (pentru RAY):

Am gresit si imi cer scuze, trebuia sa fie "nu-mi"*. wow, hai sa ne legam de asta, uita-te intai la tine cum scrii. Cand vei stii macar ce e aia cratima, mai discutam. Si nu a spus ca nu ii plac fetele, acum fara suparare, dar esti batut in cap? A spus ca nu ii plac pitipoancele dar deh, vad ca tu te intorci asa ca pe aratura, ca nu l-ai facut gay sau asexual, ca nu ai spus nimic de fund si sani. Creca suferi de vreo boala. A da, se numeste "nebagare in seama". Si daca sunt fata ce? Nu-ti mai bateai capul cu mine? Adica nu am dreptul la opinie sau cum? Stii ce? Las-o moarta ca acum abia chiar ma enervezi. "Spune-i prostului ca-i prost si nu te crede". O seara buna si am incheiat!

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Cate jigniri,sunt convins ca de fapt adevaratul tau scop a fost sa ma jignesti si sa ma contrazici, daca esti fata nu avem ce discuta despre ce gaseste un baiat atragator la o fata,vorbesc cu un baiat despre fete nu cu o fata,repet nu l-am facut facut nici asexual,gay nu vad de ce astea doua sunt jigniri eu unu sunt complet de acord cu homosexuali,asexuali astea nu sunt jigniri si daca era gay, asexual e om si merita respect, a fi gay, asexual nu este ceva imoral, repet nu am ce discuta cu tine find fata pe tema asta, noapte buna

| RAY a răspuns (pentru Random123456):

Fata despre sanii si fund am vorbit cu alt utilizator erau glume,nu am vorbit cu el de sanii si fund, de ce naiba as vorbi cu el de asa ceva, a spus ca prima atractie este fizicul si ca e involuntara exact ce am scris eu a scris ca cand vede ce personalitate are i inhiba dorinta sexuala ceea ce cred si eu, degeaba e atractie daca ai zero sanse la ea sau e tarfa, tu ca fata nu sti ce ne atrage pe noi la o fata nu simti tu ce simtim noi, nu ai penis sa stii ce ne baga in erectie de fapt

| Mariaaaavev a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

N-ai pentru ce:* fundita?♡

Răspuns utilizator avertizat
| Arimoshi a răspuns:

O femeie frumoasa?
Dupa mine, nu exista aşa ceva... exista doar o fiinta inchisa intr-o carcasa de portelan.
"Frumoasa" se poate referi la mai multe dar inainte de toate este sufletul (cel mai important dupa parerea mea)

Răspuns utilizator avertizat