| PuffyPuffulete a întrebat:

intrebare simpla..nu am ce face...d`aia va intreb...ce faceti?batting eyelashes

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
inteleg ca nu ai ce face si te plictisesti, dar de ce ai postat tocmai la Dragoste si sex? alta categorie nu ai gasit?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună am spălat gresia tu?

| grab a răspuns:

Ai vreo urma de placere de la frecangeala asta? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma jioc dea somai, chichirez galsheava, si mai giatima -caraca-i gias.in rest bine in general.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Si o traducere pe cand?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caramela? in traducere ar fi cam ase; daca o iei pe canta de la posibilite la halimi-ai de mon carre, pai ne-a zis seful ca; bradului la munte-i place, multumesc frumooooos.pentru intaegere trebuie sa explic mai mult, fiindca aici intra si referiri la sectia dragoste si sex, si un banc si o povestioara.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Bine, tu?

| Pumpkin a răspuns:

De parca te-ar interesa pe tine ce facem noi.Plictiseste-te in alta parte.

| rapidistzu a răspuns:

Uite pe facebook si pe mess big grin smug tu? smug

| sokey a răspuns:

I-a trimite-mi in PV id tau de mess si o sa mai vb acolo cand te plictisesti sau invers.

| Simoniqdulciq a răspuns:

Citeam intrbarea ta.:p ce sa fac nasol cu plictiseala intr-adevar dar nu lasa viata sa treaca asa de usor, gaseste ceva de facut :*pupici