| Stefania_Mara_1971 a întrebat:

Hei tpu..aceasta este o intrebare simpla :Ce faceti? CUm va >simtiti?

10 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Salut! Uite bine, ma relaxez in sfarsit si eu dupa o saptamana lunga, lunga. Tu ce faci? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indragostita si entuziasmata, cred ca asta-i raspunsul corect laughing Ma foiesc in pat incercand sa adorm ( evident ca nu-mi iese ) si fac munca de convingere cu mine sa nu ma apuc sa fac clatite sau budinca la ora asta, tine-mi pumnii laughing

| Madesz a răspuns:

Rău,frt, rău. Mi-am spart PC-ul că se bloca Lol-ul. Adios PC. Am facut-o de oaie. Congrats Mădă.

| Stefania_Mara_1971 explică (pentru Madesz):

Si veriorul meu se joaca lol si se super enreveaza cand pierde meciurile alea si chestii, incearca sa nu te mai enervezi din prosti! strange bani si cumpara ti unlaptop am vazut ca sunt la reduceri

| Adiq a răspuns:

Naspa, am mers azi la scoala, chiar daca aveam toate mediile incheiate, pentru ca aia de bio ne da test daca nu mergem pana in ultima ora. Am intarziat 5 minute si tot mi-a zis ca-mi da test la inceput de semestru. O urasc din suflet pe femeia aia.

| Stefania_Mara_1971 explică (pentru Adiq):

Nu te mai stresa doar din atata lucru stiu ca e enervant cand un profesor u te place icearca sa i faci pe plac cu capul sus. Invata cate putin din toate si o sa treci cu brio bafta!

| Adiq a răspuns (pentru Stefania_Mara_1971):

Nu e vorba de asta, oricum am avut media 7, dar aia face tot ce poate sa ma lase doar pentru ca vede ca nu ma intereseaza materia ei.

| Acras a răspuns:

Salut...bine la serviciu, ma cert cu lumea pe aici ca ma freaca cu intrebari idioate.tu ce faci? cum iti merge?

| RazOl17 a răspuns:

Bine