| anonim_4396 a întrebat:

L-am visat pe fostul iubit ca il sunam si imi zicea ca nu se simte bine deloc.ce credeti ca inseamna?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, doar un vis simplu era.

| Mysteriouss a răspuns:

Pai visele nu pot insemna intotdeauna ceva semnificativ dar de exemplu visul asta spune ca mintea ta se mai gandeste la el dar oricum exista vise care pot sa iti arate ceva dar sunt foarte rare deoarece majoritatea viselor sunt formate de catre mintea noastra. Nu te speria. Uneori cand persoanele dragii cand patesc ceva rau tu simti de exemplu cand copilul pateste ceva grav mama simte acest lucru, e o chestie de instinc de mama sau ceva de genu. Aa inca un exemplu de vise (care l'am avut si eu) sa spuneam ca peste doua zile ai teza. Noapte visezi ca iei nota mica asta nu inseama ca o sa iei nota mica ci ca esti foarte stresat din cauza tezei. pa pa

| LIviu3097 a răspuns:

Ca ai telefon mobil