| Alexandraruxyyna a întrebat:

Bună. La ce se referă cineva când zice "tu îți iei o sanie și eu ți-o trag"?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur e cu tenta sexuala aceasta afirmatie, eu ti o trag se referă ca face sex cu tine

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ceva indecent

| troleibuz a răspuns:

O replica penibila.

| Num?numescBrBr a răspuns:

Este o expresie vulgară și agresivă, care nu ar trebui să fie folosită în niciun context. Ea poate însemna că n-ar trebui sa te implici in ceva anume deoarece vei suporta consecințele sau în funcție de tonalitate poate avea o tenta....hmmmm sexuală, mai specific sexul oral. laughing