| SweetHoneySweet a întrebat:

La ce varsta credeti ca e bine sa aveti primul iubit? Voi la cati ani ati avut primul iubit?
Intrebare pentru fete.

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Eu am avut iubit la 16 ani jumate cred,si cred ca e bine cam tot la varsta asta sa aiba fetele prieteni. Pentru ca se mai maturizeaza putin,atat cat sa stie despre baieti, sa aleaga cu cap. Pana atunci sa mai copilareasca, sa vada cum e lumea, cum sunt baietii, relatiile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atunci cand intelegi ce inseamna o relatie cu avantajele si consecintele ei

| OnuOnulică a răspuns:

Am avut la 16 ani prima iubita. Eu cred ca trebuie sa il ai de la 14.

| neutrino a răspuns:

Iubit, in sensul strict al cuvantului este bine sa-l ai dupa majorat, iar in sensul larg, il poti avea inca din adolerscenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minim 15, dar la cat de stupide sunt fetiscanele din ziua de azi as merge cu incredere pe 20+.

| andreirobert15 a răspuns:

Pai stai putin, ce intrebare este asta?
serios? Ca sa ai un iubit trebuie sa ai neaparat o varsta?
de ce? Ce te impiedica sa ai la 14 ani si ce te impiedica sa ai la 16 ani?
Atata timp cat o fata place un baiat sau invers nu exista varsta!
eu am avut prima oara la 13 anul o iubta si stau si acum cu ea!

| devor a răspuns:

Eu la 14 ani.....anul trecut in decembrie...acum am 15(imediat 16) si inca suntem impreuna happy

| alexandra_9234 a răspuns:

Eu am avut primul iubit ( ne sarutam doar) la 13 ani.