| A_5617 a întrebat:

La jocul "Barn Buddy" pe hi5, cum pot sa cumpar credite, patrate pentru cultivat?
Dau fundita.

2 răspunsuri:
| † Sammy † a răspuns:

Langa patratele care le ai deja la ferma sunt altele si pe unul din ele este un semn dai pe el si iti cere bani daca ai destui bani il poti cumpara (daca ai cumparat un patratel iti apare semnul pe patra telul din dreapta celui cumparat anterior...si pretul va fi din ce in ce mai mare cu fiecare patratel cumparat) fundita?big grin

| BildeilleR a răspuns:

A
Langa patratele care le ai deja la ferma sunt altele si pe unul din ele este un semn dai pe el si iti cere bani daca ai destui bani il poti cumpara (daca ai cumparat un patratel iti apare semnul pe patra telul din dreapta celui cumparat anterior...si pretul va fi din ce in ce mai mare cu fiecare patratel cumparat) fundita?