| anonim_4396 a întrebat:

La mine in clasa, sunt strigata in felurite moduri: ponei, unicorn si treburi din astea. Recunosc, imi plac mult caii, poneii, zebrele, creaturile fantastice si chiar ma mai si uit ocazional la desene animate cu asa ceva. Eu colegilor mei nu le-am facut nimic rau, nu le-am comentat, nu le-am bagat unicorni pe gat, nu nimic. Ce e cu nesimtirea asta? Mai nou, lumea te judeca dupa ce iti place.

2 răspunsuri:
| Milka00 a răspuns:

Nu trebuie sa ii bagi in seama, lumea e rea si niciodata nu o sa accepte un individ uman asa cum este. Eu zic sa ii eviti pe acei oameni, pe cat posibil si in cel mai rau caz, poti incepe sa le dai si tu porecle, dar in limita bunului simt, gandeste-te ca nu esti ca ei.

| DanyPikachu a răspuns:

Nu'i baga in seama.Stiu cum este ca am trecut si eu prin ce treci tu acum, dar totul se va linistiwinking Vorba aia "Desteptul cedeaza primul".Nu lasa rautatile sa te supere