| marianaustroi a întrebat:

Buna la toata lumea, romanii care sunt in Anglia ce firme de lenjerie calitativa stiti? Am impresia ca aici nimic calitativ, mi-am luat un sutien de zece lire, peste o luna i-au iesit sarmele.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calitatea e mai buna decat in Romania. Nu tiai luat marimea potrivita. M&S si victoria secret.

| Goete a răspuns:

"romanii care... ce lenjerie calitativa stiti?"
-- daca este atat de deplorabila exprimarea ta in limba romana, de ce nu ai intrebat in Engleza? - presupunand ca o domini mai bine?

| Dandinelle a răspuns:

Daca vrei ceva mai de calitate gasesti la intimissi. Poti cumpara si online, sunt de calitate buna si preturile rezonabile.

| Blueberry8 a răspuns:

Nu sunt in Anglia, sunt in Italia, dar lenjerie buna gasesti la H&M si CK happy. Sunt foarte calitative si rezistente happy.