| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Buna la toata lumea, stiu ca majoritatea dintre voi dormiti la aceasta ora tarzie... Dar sper ca veti citi aceasta postare dimineata cand va trezi si ve-ti bea cafeluta.Prin intermediul acestei postarii vreau sa va anunt ca am decis sa nu mai vizitez site-ul pentru o perioada de timp...Asta neavand absolut nici o legatura cu vreunul dintre voi, ba din contra: Toti sunteti minunati si fiecare este special in felul lui. Vreau sa va multumesc din toata inima pentru sfaturile pe care mi-leati dat de-a lungul acestei perioade cat am langa voi.Va multumesc pa faptul ca m-ati corectat atunci cand am gresit, pentru zambetul ce ati reusit sa mi-l aduceti pe buze...Si va multumesc chiar si pentru momentele cand m-ati facut sa rad cu lacrimi. Iar eu sper ca v-am fost catusi de putin de folos, iar daca am fost rea sau poate am produs anumite neplaceri.Imi cer scuze.
Daca va veti intreba de ce plec...Raspunsul meu va fi: Pentru faptul ca am anumite probleme, pe plan sentimental.Nu mai stiu ce ar fi bine sa fac si ce nu, sunt total confuza...Si mai greu si trist este si faptul ca MA DOARE...Ca nu pot exprima ceea ce simt. Vreau sa imi regasesc linistea mea sufleteasca, sa imi pun ordine in ganduri, vreau sa ma regasesc pe mine insumi!
Va doresc tot binele si fericirea din lume si sper sa va gasesc bine sanatosi pe toti la intoarcere!

ps-IMI VA FI ENORM DE DOR DE VOI TOTI!

Noapte buna si vise placute!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

E alegerea ta si trebuie sa o respectam dar eu te-as sfatui sa te mai gandesti.Nu e bine sa te izolezi de prieteni, reali sau virtuali, sa te inchizi in tine insati doar cu necazurile tale, e primul pas spre o depresie.Ar trebui sa aloci macar o mica parte din zi unei activitati placute care sa te relaxeze si sa te impiedice sa ''rumegi'' continuu gandurile negre...si TPU ar putea fi o astfel de relaxare, aici suntem ca o familie, avem oricand un sfat, o idee, un zambet, un hohot de ras... Dar, cum spuneam, e alegerea ta. Sper sa ne "auzim'' curand.

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sper sa te intorci cu vesti bune si sa le impartasesti cu noi, bafta adry!happy. Dany.

| Bishop a răspuns:

Hey, te asteptam sa te reintorci happy

| Kidu a răspuns:

Staaaai, nu plecapuppy dog eyes
eu zic()ca alaturi de noi o sa treci mai usor peste aceste clipe grele, nu te izola, fii tare!:*

| bunicuta55 a răspuns:

Nu este bine sa te inchizi in tine, mai ales la necaz, mai bine este sa-l impartasesti cu altii, chiar necunoscuti. vrei sa-ti povestesc cum am depasit necazurile pana la varsta de azi, adica 54 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. happy
Ouf, esti binevenita mereu, si atunci cand ai o problema sa apelezi fara jena la noi >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mde, problemele astea le au si altii, dar nu dezerteaza, "fii barbata Zoe" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora si eu sint trist, vrei sa vorbim?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuga nu-i o solutie. Oriunde te-ai duce ai sa fii intodeauna cu tine daca intelegi...Intoarce-te, gestioneaza si infrunta.Alta solutie nu-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, cu intermitente, mai bine la un sucbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana, de cine fugi tu? Sa fie Flav?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariu ca in maxim 24 de ore posteaza iar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca ne pasa noua? du-te ducea te-ai!