| AddeGabrielle a întrebat:

sper sa ma puteti ajuta si pe mine. Vreau sa plec la Piatra Neamt sambata aceasta ca sa vizitez un baiat pe carel plac si ar trebui sa plec cu 2 baieti de 18 ani entru o zi si nu stiu ce sa le spun parintilor mei voi ce leati zice?

2 răspunsuri:
| malinne a răspuns:

Cati ani ai papusaabatting eyelashes?
Nu stiu sfatul meu e sa stai cuminte acasa si sa iti inviti prietenul la tine pentru ca asa e cel mai bine.
Baftaaaabatting eyelashes

| YangYin a răspuns:

Nu stiu, daca as fi in locul tau as spune ca plec as imi vizitez impreuna cu alte 2 fete o prietena mai veche, sau daca nu merge infloreste putin adevarul.