| RaluckSakura a întrebat:

Buna la toţi cei pasionaţi de TPU! Ce parere aveţi despre facebook?

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general o parere buna

| Dumnezău a răspuns:

Dac-as avea cunostintele necesare, l-as flooda pana ies dracii din el.Mno,bravu ovreiului ala cu fata de ginger-fil Zuckerberg dar s-a dovedit ca nu-i chiar asa rentabila felatia asta in grup, cand a luat-o pe cocoasa rau de tot la bursa cu OEP-ul.

| anss23 a răspuns:

Este un loc ideal pentru a-ţi spiona prieteniilaughing

| Timeea2001 a răspuns:

Il adoooor

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Îl iubesc.
Pe curând!

| KristalPop a răspuns:

N-am avut niciodată cont pe facebook fiindcă au avut mulţi prietenii şi în scurt timp au devenit obsedaţi.
Şi mie se pare o chestie poponărească pentru cei ce sunt obsedaţi să-şi facă prieteni noi.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Eu una nu am avut, nu am si nu-mi voi face cont pe Facebook.
Il consider o pierdere de timp, nu e nimic interesant la el...

| cristiiiiiii a răspuns:

Este un site ok...adica poti socializa si cunoaste mai bine alti oameni dar are si partile sale urate happy

| para001 a răspuns:

O porcarie

| Inemes a răspuns:

Un site de ****.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Buna!
E o suuuper retea de socializare, eu o ador!

| th4inspiration a răspuns:

Facebookul a devenit in mare parte o pierdere de timp, este un loc virtual unde apropae nimeni nu este ceea ce pare, este un loc unde iti impartasesti gandurile si sentimentele dand share si like. Cam atat despre facebook happy

| eu123456789 a răspuns:

E destul de ok, dar e si o mare pierdere de timp. Eu l-am sters pe al meu.

| AndreiGSQ a răspuns:

Nimic altceva decat o unealta pentru FBI, CIA, SRI si organizatiile de stat care vor sa afle mai mult despre voi.happy

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AndreiGSQ):

EPIC. Absolut EPIC.

| AndreiGSQ a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Este purul adevar, daca fata a cerut pareri, i-am spus verde-n fata tongue asa mi se pare cel mai corect.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AndreiGSQ):

Şi de ce ar vrea o organizaţie gen să afle mai multe despre nişte progenituri din nu ştiu ce orăşel al României?

| AndreiGSQ a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Pentru ca draga mea, multi dintre dansii activeaza in grup pentru a fura identitatea, parolele userilor, folosint site-uri terte, pentru a te face sa cumperi diverse monezi la farmville sau cacaturi, si iti fura datele de pe cardul de debit, ori te pun sa suni la un numar cu suprataxa si iti vine o factura de zeci de milioane de lei la telefon, sau pur si simplu, iti instaleaza un java drive-by in calculator, avand access la absolut tot ceea ce ruleaza pe el. happy
De-asta organizatiile mari controleaza facebook, ca in caz ca esti criminal sa te salte, iar in caz ca nu esti... macar au aflat mai multe despre tine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

1. Cercetare de piață;
2. Nu vor să afle neapărat de la tine, ca ființă individuală, ci să seteze un patern pentru un grup sau o masă de oameni. Și nu e vorba de CIA, ci mai mult de marile corporații.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Uhm, asta ar fi interesant.

| RaluckSakura explică:

Mie imi place foarte mult fb-ul si nul consider o pierdere de timp! Dar totusi mersi de raspunsuri! kiss

| catalin656 a răspuns:

Eu am o parere destul de buna pentru acest site!