| danaieladaniela a întrebat:

Buna lume, de unde sunteti? cati ani aveti?
Ma plictisesc asa ca vreau sa cunosc persoane misterioase laughing
Eu am 18 ani si sunt din Satu Mare happy

22 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Baia Mare, aproximativ 24.

| danaieladaniela explică (pentru Ofiintă):

Aproape de mine.
Multi înainte?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca trebuie misterioase... atunci nu o sa raspund legat de varsta (24).
De stat, pe scaun, dar urmeaza sa ma bag in pat (sper). A... si patul se afla undeva prin Timisoara momentan. Dar mai am unul si prin Gorj, si prin Sibiu... desi nu sunt foarte sigur ca cel din urma mai este inca acolo :/

| LoveSleep a răspuns:

Eu sunt din Bârlad, am 53 de ani și vreau sa te cunosc. Deși ești cam mare pentru mine

| Sofer a răspuns:

Oltean al dracu de la Gorj is.

| mentholinks a răspuns:

Eu am 30 si sunt intr-un sat mic.

| Nirvanaaa a răspuns:

21 proaspăt împliniți laughing cu originile in București. happy

| danaieladaniela explică (pentru Nirvanaaa):

Multi înainte atunci?

| Apokales a răspuns:

Aproape de I.L Caragiale. Vreo 24. Si in ce sens misterios? Genul ala care da inghetata pe gratis copiiilor sau cel mai tacut si retras, timid? happy

| danaieladaniela explică (pentru Apokales):

Buna
Cand am spus "persoane misterioase" m-am referit la persoane necunocute happy
Si se pot si retras si timid, findca si eu sunt o fire mai timida asa happy

| Apokales a răspuns (pentru danaieladaniela):

Cate lucruri avem in comun. Sa mai incercam. Filme/seriale? Faci miscare, te plimbi, practici vreun sport? Jocuri video? Ce materie iti place sau ti-a placut in scoala? Ce gen de muzica asculti?

| danaieladaniela explică (pentru Apokales):

Îmi place să mă uit la filme.
Îmi place să fac și sport, ies adesea la alergat
Materie preferata nu am?
Și ascult cam toate felurile, înafara de manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29 de ani, din Timișoara. hmm Satu Mare acolo sa născut taică-meu. Dacă în tm e plictiseala mare îmi cam imaginez cum e la Satu Mare mai ales dacă nu ai cu cine ieși...

| danaieladaniela explică (pentru anonim_4396):

Multi înainte.
Sincer, nu știu cât de mare este plictiseala in SM acum, eu nu sunt in tara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Mersi, unde ești plecata? Peste tot e relativ plictiseala.

| danaieladaniela explică (pentru anonim_4396):

Sunt plecata in Portugalia momentan?

| anonim_4396 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Și cam ce faci pe acolo? Lucrezi? Cum e acolo cu restricțiile? Sti portugheza?

| MzqOn a răspuns:

Ești blondă?rolling on the floor

| danaieladaniela explică (pentru MzqOn):

Șatenă?

| MzqOn a răspuns (pentru danaieladaniela):

Culoare ochilor? big grin

| danaieladaniela explică (pentru MzqOn):

Verzi????

| MzqOn a răspuns (pentru danaieladaniela):

Hmm... pune o poză, la Avatar, cu tinehee hee