| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

M-a apucat nostalgia acum.Mi-e frica ca nu intru la liceul la care imi doresc si plang intruna. Vreau sfaturi! Rugati-va pentru mine sa intru la liceul dorit!

6 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu, acum sunt in clasa a 11-a,stai linistit o sa intri, nu cred ca are rost sa iti fie frica, asa mi-a fost si mie dar nu aveam motive, ma nu conteaza neaparat liceul asta doar daca esti navetist cum sunt eu, cat timp poti nimeri la profilul care iti convine tie nu conteaza neaparat liceul asa mult daca ai invatat bine o sa intrii la un liceu decent.

| BlackRose03 a răspuns:

De ce m-as ruga pentru un necunoscut? Pe acest site nimeni nu ține la tine, nimanui nu-i pasa unde intri.
Deci de ce s-ar ruga cineva si te-ar sustine?
Daca nu intri unde doresti asta e, inseamna ca n-ai invatat indeajuns.
Liceul la care vei intra o sa fie cel la care meriti sa fi.
Plansul nu ajuta, indiferent de rezultat trebuie sa-ti spui ca ai dat tot ce-ai putut si asta meriti.
Iar daca nu-ti convine transfer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol dar te poti transfera dupa foarte usor. Am avut o discutie cu o prietena despre asta si zicea ca ne-am stresat degeaba cu EN. Serios. Bafta!

| Vladut_Avram_1938 a răspuns:

Stai calm dacă vrei să intri la un anumit liceu pune-l primul pe acela și ai încredere
SUCCES

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru Vladut_Avram_1938):

Multumesc mult!

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Si oricum daca nu intri te poti transfera la anul la altul mai bun si dupa preferintele tale! Succes!