| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un motiv sa ma desp de prietenul meu. Nu il mai iubesc la fel de mult ca inainte si a inceput sa ma enerveze. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Spune-i in fata ca nu il mai iubesti! Adevarul doare la inceput. Dar o sa ii treaca.

| KaPaMeLka a răspuns:

Eu zic sa-i spui in fata ce te doare si ce vrei... oricum adevarul e cel mai bun,daca spui o minciuna apare alta minciuna dupa asta si asa mai departe,si asta nu e in folosul tau! Spune-i imi pare rau da cred ca ar fi mai bine sa ne despartim! nu stiu, gasesti tu ceva, mult succes!

| alisuc a răspuns:

Spune-i cat mai frumos posibil ca sentimentele tale pentru. el numai sunt aceleasi. Daca vrei propune-i sa ramneti amici.