| Lorenyk a întrebat:

m-am intors. si am o intrebare: peste cateva zile va fi aniversarea a 50 de ani de la nunta bunicilor. nu am nicio idee ce cadou sa le fac. as vrea ceva mai special, dar nici foarte costisitor, pentru ca nu prea am bani. sper sa ma puteti ajuta. multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Un baston pentru fiecare?batting eyelashes
Am glm, nu te supplaughing
Le poti cumpara un ceas, o sticla de vin[daca se poate de 50 de anilaughing], un bibelou, ...nu prea am imaginatie acumthinking

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca as face un colaj de poze de cand erau ei tineri (in ipostazele lor preferate) pana la nunta lor de 50 de ani - neaprat si inramat - cred ca s-ar bucura...Multi ani sanatosi si fericiti in continuare

| Abcfunny a răspuns:

O rama cu inimioare si poza lor si o sticla de vin :X

pacat ca bunici mei numai traiescsad

| Abcfunny a răspuns:

O rama cu inimioare si poza lor si o sticla de vin :X

pacat ca bunici mei numai traiescsad

| Haydee a răspuns:

Fa-le cadou ceva special. O inima mare rosie, sau o pisicuta(daca o pot intretine sau o poza cu ei doi impreuna pe un fond special si o felicitare.Cauta pe la suveniruribig grin
P.s.nu uita de floriwinking

| machupicchu a răspuns:

La varsta lor este f. putin probabil ca si-ar mai dori vreun cadou deosebit... mai deosebit, pentru bunici, ar fi sa le spui pe parcursul intregii zile, de cate ori ii vezi, de dimineata cand se trezesc si pana seara cand se vor retrage in dormitor, ca ii iubesti, ca le multumesti ca exista, ca te-au ajutat sa intelegi anumite lucruri, sa cresti... sa le urezi sanatate, liniste, viata cat mai lunga, astfel incat sa ajunga sa-si vada stranepotii, etc... tot ceea ce crezi tu ca le-ar face o deosebita placere si acestea, repetate permanent si toata ziua, de cate ori ii intalnesti in micile drumuri prin casa, curte...etc...
Cred ca va fi cel mai indicat cadou, amuzant, deosebit si care le va face placere prin originalitatea lui...
Daca doresti si un tort mai ieftin(dar gustos) iti pot da o reteta...si mai usor de facut.
Succes.

| hailasa a răspuns:

Ar fi frumos o fotografie in familie intr-o rama aurita(nu neaparat de aur):X.