| NameInUse a întrebat:

Buna!
Ma cam plictisesc. imi puteti da nume de niste retele de socializare? Cum ar fi TPU, de exemplu. Fara Facebook.

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Softpedia

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

GSP,, sp0rt.ro

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Injuraturi la maxim numai te plictisesti la cate complimente primesti acolo

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Toti habarnavistii intra acolo, care n-au o treaba cu fotbalul si comenteaza despre una si alta,, intram si eu inainte, dar m-am tirat destul de repede cand am realizat cu cine stateam de vorba

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Poate isi gaseai si tu o mandra

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bwhahahahaha
Ai intrat vreodata acolo sa vezi ce fel de salonati intra?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cand ma interesa sa vad ce mai face poli in campionat rar man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai prins si tu vremurile alea din liga 1, pe atunci eram si eu innebunit dupa Steaua,, urmaream liga 1 meci de meci, asta prin 2010-2011, vremuri frumoase

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Da am prins si eu am 27 de anii man, dar a scazut mult valoarea campionatului

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

S-a ales praful de fotbalul romanesc, d-aia am stiut la timp sa urmaresc alt campionat unde am si ramas pasionat,, un campionat cu infrastructura belea, cea mai buna din lume!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Si in Germania sunt stadioane bune

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt cele mai moderne stadioane la nemti, dar tot Anglia da tonul fotbalului,, in Anglia e cea mai frumoasa atmosfera de pe stadioane

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Germania e deasupra angliei cam din toate punctele de vedere

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Doar la economie sa fie Germania peste, dar nici englezii nu sunt mai prejos...
La fotbal in momentul de fata, nemtii doar prin Bayern Munich sunt deasupra englezilor, dar nu pentru mult timp, au fost vremuri cand englezii erau deasupra nemtilor/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Am auzit ca se imbata des astia si ca nu prea tin la banii, asa imi povestea cineva

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt beti mai mereu, am avut ocazia sa-i vad in actiune cand sunt beti.
Dupa ce se imbata cu putina bere-n bord,, sunt gata de bataie))))

| Clorox a răspuns:

De ce nu te uiti la un serial?

| deeeaqq a răspuns:

Tumblr
Instagram
Skype
Snapchat
Vine
Pinterest

| FaraNumePls a răspuns:

Twitter, Instagram, VK ori Snapchat.

| Arimoshi a răspuns:

Tumblr, ask.fm, Yoda, twitter, Snapchat

| AnaMaria2005love a răspuns:

Instagram,Twiter,TPU,Tumblr,Yoda.Funda?