| justemoi03 a întrebat:

Mă chinui de ceva vreme să găsesc o persoană foarte importantă pentru mine cu care nu am mai vorbit de mult timp. Întrebarea mea este, cum aș putea să o găsesc, dat fiind că îi știu doar numele și județul. Am încercat pe rețelele de socializare, însă fără vreun rezultat. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un program, insa nu mai tin minte. Cauta pe Google : How to find a person thinking Sau pe LocateFamilycom