| AlexisAly a întrebat:

Buna ma numesc Catalina si am 16 ani, sunt din Radauti as vrea sa ma angajez ca bona! am mai avut grija de copiihappy Rog seriozitate! Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Sigur nu vei avea parte de răspunsuri serioase, pentru că foarte rar persoanele care sunt din acelaşi loc cu tine şi au cont pe site sunt majore, dar să mă aibă şi copii sau să te poată ajuta cu vreo sugestie, ceva. Mai bine pui afişuri sau dai anunţ în ziarul local, eu cred că aşa ai avea ceva şanse.
Succes!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cam greu sa reusesti sa gasesti ceva aici, nu ai incercat acolo in zona ta? Poate daca dai un anunt in ziarul local vei gasi daca nu intra online intr-un ziar central...din Bucuresti! multa bafta!

| AlexisAly explică:

Ms "superdorex"!