| Georgy95 a întrebat:

Mă numesc Georgiana! Aș dori sa știu de unde ne putem da seama, noi fetele, ca un băiat și-a început sau nu viata sexuală! Cine mă lămurește, dau fundă! mersi:*:*aștept răspunsuri rapide!thinking

Răspuns Câştigător
| Angel977 a răspuns:

Te uiti atenta la penisul lui si vezi daca are ata rupta sau nu, adica acea bucatica de piele care prinsa de capul penisului. Daca e rupta inseamna ca e dezvirginat daca nu e rupta inseamna ca nu e dezvirginat.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar...de ce te roade pe tine grija asta?