| coco36 a întrebat:

Buna ma numesc Nicoleta si am 35 de ani. Incerc de 10 ani sa am un copil si nu reusesc. Asa ca am hotarat impreuna cu sotul meu sa adoptam un bebelus. Daca cineva poate sa ne ajute sau nu are posibilitate sa creasca un suflet, sa ma contacteze. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

De ce nu incerci sa adopti un copil dintr-un centru de plasament?
In Romania sunt multe mame care isi abandoneaza copii dupa nastere.

| valy a răspuns:

Un centru de plasament.ar fi cea mai buna solutie.sunt multi parinti.care isi lasa copii. ei nu stiu ce e aia durere.sa nu da nastere unui suflet. ei se distreaza fara protectie si cand se vad cum burta la gura. ori avort. ori il paraseste pe cine stie pe unde.
Foarte frumos ca te-ai decis sa faci un lucru ca asta.
Ar trebui sa fie mai multi parinti ca voi.ca sa nu mai chinuim saracele suflete