| Elenutzzza a întrebat:

Buna,incerc sa fac un copil de ceva timp si nu reusesc, am fost la un medic specialist si eu si sotul meu si nu avem nicio problema, s-a mai intamplat cuiva? Ati reusit sa ramaneti insarcinate? Cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ati incercat sex zilnic, in perioada fertila?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Incearca alt doctor, poate nu a gasit problema
daca faci sex in fiecare zi, luni de zile si nu ramai insarcinata, EVIDENT e o problema... logica cea mai simpla pur si simplu

acum, asta e dintr-un film, nu stiu cat e de real in viata reala: de vina era el, pentru ca purta chiloti prea stramti si bloca circulatia

| simpluone a răspuns:

Pai daca nu aveti vreo problema mai incercati si aveti rabdare!