| patricia_8129 a întrebat:

Ma numesc patricia am 17 ani si eu am stat cu un baiat de 20 de ani si povestea mea incepe asa:eu il iubesc el nu ma iubeste mi-a zis ca simte doar atractie pentru mine care totusi ma lua in brate m-a saruuta chiar daca eu nu o faceam, nu imi prea da importanta si eu daca am vazut ca nu imi da importanta am incetat sa il mai caut la telefon si au trecut 2 saptamani de cand nu l-am mai cautat si aseara m-a sunat el daca vreau sa ne vedem.Ne-am intalnit si eu am incercat sa il tratez cu indiferenta si nu am vrut sa il sarut si m-a sarutat el de ce oare daca nu ma iubeste de ce a mai venit la mine daca nu ma iubeste asa cum o zice el? Vreau un sfat dau fundita pentru cel mai bun.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu daca te iubeste thinking dar sse vede ca este atasat de tine

| Anna_8997 a răspuns:

Asa sunt baieti.

Le e frica sa recunoasca ceea ce simt, probabil ca te iubeste.
Dar daca intr-adevar el simte doar o atractie, mai bine nu intra in jocul lui, sau incearca sa il faci sa inteleaga ce simti tu pentru el.

Fundita?

| xCraziiGurllx3 a răspuns:

Te Iubeste. Doar ca ii e frica sa iti spuna.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Are o atractie fata de tine iar acum te iubeste baieti nu prea spun cea ce gandesc happy

| Maditzaa16 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine si nu vrea sa-ti arate `sau poate vrea altceva de la thine`nu o relatzie... Oricum daca tu il iubestiincearca sa vbesti cu el, cere-i explicatii nu itii bate tu capu degeaba, daca s-a intors la tine pentru ceva este happy vbeste cu el este cel mai bine!