| mihaela_1456 a întrebat:

ma puteti ajuta? Caut o persoana! Laszlo Bobby din Timisoara, locuieste in Lipovei/Sever Bocu bloc 8 (cred), as vrea sa stiu cum pot afla numarul lui de tel? cred ca are peste 30 ani acum, nu l-am mai vazut de 17 ani.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Daca stii adresa, de ce nu mergi sa-l cauti?

| nestlebaby a răspuns:

Suna si tu la numarul acela de tel la care-i tot faceau astia de la tv reclama.nu-mi amintesc numarul ca e lung, dar parca era cu 931 la sfarsit.acceseaza site-ul de la romtelecom si acolo vei gasi si acest numar.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa merg! din pacate! de aceea as fi dorit sa-l contactez telefonic. iar pe site-ul romtelecom, am cautat dar rezultate 0. sper ca poate il cunoaste cineva si ma poate ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la informatii numere clienti de la Romtelecom, acolo poti da si adresa dar daca nu are post telefonic de la ei va fi imposibil, nu stiu cum se poate la cei de la RDS, afla aceleasi informatii. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

118932- informatii numere clienti.

| mihaela_1456 explică:

Am sunat! nu este! Poate este vreo persoana pe acest site care il cunoaste...multumesc Corinatone!